بیلیارد آنلاین

بازی بیلیارد آنلاین و آفلاین 2020

بررسی بازی بیلیارد آنلاین billiard online offline:

این بازی، تیری است که با آن دو نشان می‌زنید، این برنامه هم مناسب افرادی است که به رقابت و بیلیارد آنلاین علاقه دارند و هم برای افرادی که به دنبال بازی بیلیارد آفلاین می‌گردند؛ همچنین این برنامه برای هر دو گروه، قسمتی دارد تا همه بتوانند بیلیارد را حرفه‌ای تر یاد بگیرند.

 

بیلیارد آنلاین شرکت next2app

 

 

اطلاعات تکمیلی این اپلیکیشن بیلیارد آنلاین در گوگل پلی:

میانگین رتبه: میانگین رتبه این برنامه 2/4 است که بالغ بر هزار و دویست نفر به این برنامه رای داده‌اند.

تعداد دانلود: بیش از صد هزار دانلود برای این برنامه ثبت شده است.

حجم: حجم این برنامه بیلیارد آنلا 26 مگابایت است که نسبت به دیگر برنامه‌ها حجم کم و مناسبی است.

مناسب برای: بازی بیلیارد آنلاین billiard online offline که محصولی از شرکت Next2App است برای گوشی‌های هوشمندی که ورژن اندروید آنان بیش از 4.1 است، مناسب است.

Levels:

در این قسمت شما به صورت تکی، بیلیارد بازی می‌کنید. در مراحل اولیه، شما یاد می‌گیرید که چطوری چوب بیلیارد و زاویه‌های آن را درست تنظیم کنید تا بتوانید در مواقع خاصی همچون انداختن دو توپ درون سوراخ تنها با یک ضربه بهترین زاویه را انتخاب کنید. نکته‌ی مهم این قسمت همین آموزش‌ها است زیرا شما باید این آموزش‌ها را به خوبی یاد بگیرید تا بتوانید دیگر مراحل را برنده شوید.

سازندگان، این قسمت را طراحی کرده‌اند تا شما با تکنیک‌های بیلیارد هر چه بیشتر آشنا شوید و بتوانید مهارت‌های خود را افزایش دهید و در بازی‌های بیلیارد آنلاین حرفه‌ای‌ عمل کنید و پیروزی خود را تضمین کنید.

 

مهم نیست به دنبال بیلیارد آنلاین هستید یا آفلاین! این برنامه مناسب شماست.

 

Single:

در این بخش شما با ربات خود این برنامه بازی می‌کنید و این قسمت برای افرادی که به بیلیارد آنلاین علاقه دارند مناسب نیست. قبل از شروع بازی باید سطح و نوع بازی را مشخص کنید؛ به طور مثال می‌خواهید سطح بازی آسان باشد و با هشت توپ بازی کنید یا سطح متوسط بیلیارد نه توپ را انتخاب می‌کنید؟

 

Online:

در بخش آنلاین نیز، نوع بازی بیلیارد آنلاین خود را انتخاب می‌کنید اگر دوست دارید می‌توانید بیلیارد آنلاین با هشت توپ یا نه توپ بازی کنید، همچنین می‌توانید برای تنوع نیز اسنوکر بازی کنید. بعد از انتخاب بازی خود و زدن دکمه Play، سیستم بازی، یک فرد آنلاین را به صورت تصادفی انتخاب می‌کند تا با همدیگر بیلیارد آنلاین بازی کنید و لذت ببرید.

 

 

نمونه‌ای از یک بازی بیلیارد آنلاین

 

پروفایل:

در بخش پروفایل شما می‌توانید اطلاعات جامعی از بازی‌هایی که تا به حال انجام داده‌اید و درصدهای برد و باخت خود را مشاهده کنید. رتبه‌ی شما نیز در این بخش مشخص است و نشان می‌دهد چند درصد تا افزایش رتبه، مانده است؛ همچنین در بخش پروفایل نام خود را تغییر دهید و از اسم یا لقبی که دوست دارید استفاده کنید و از بین عکس‌ها یا به اصطلاح آواتارهای این برنامه، یک آواتار مناسب با سلیقه خود انتخاب کنید و پروفایل خود را تکمیل کنید.

 

 

نمونه‌ای از پروفایل

 

 

Achievements:

در این بخش، بازی به شما ماموریت‌هایی می‌دهد که اگر بتوانید این ماموریت‌ها را انجام دهید برنامه به شما سکه هدیه می‌دهد. نمونه‌ای از ماموریت‌ها:

سطح (Level) خود را افزایش دهید.

کسب 100 یا 20 ستاره در بازی‌های بیلیارد با هشت یا نه توپ

در چند بازی، بدون هیچ خطایی همه‌ی توپ‌ها را سوراخ بیندازید.

دانلود از