بیلیارد آنلاین

بیلیارد آنلاین New Billiard 8 Ball

بازی بیلیارد آنلاین new billiards online 8 ball محصولی از شرکت min87:

لوگوی بازی نیو بیلیارد در پلی استور

قبل از اینکه بازی را شروع کنید، این اپلیکیشن بیلیارد آنلاین، قصد دارد به شما این بازی را یاد دهد و همچنین شما متوجه می‌شوید که نحوه بازی کردن در این اپلیکیشن چگونه است.

نحوه بازی:

بر روی توپ بیلیاردی که در گوشه وجود دارد، کلیک کنید و بعد چوب بیلیارد به سمت توپ نشانه می‌گیرد، در کنار صفحه (سمت چپ) شما باید اندازه ضربه را مشخص کنید، یعنی می‌خواهید چوب با قدرت زیادی به توپ ضربه زند و یا نه، یک قدرت معمولی و یا حتی ضعیف! چوب بیلیارد سمت چپ را به اندازه‌ای که صلاح می‌دانید، بکشید و رها کنید، چوب ضربه می‌زند و به توپ نیز ضربه وارد می‌شود.

بعد از این مرحله، شما باید زاویه چوب بیلیارد خود را مشخص کنید. گوشه سمت راست قسمتی را نشان می‌دهد که شما می‌توانید زاویه چوب بیلیارد آنلاین خود را تنظیم کنید. بعد از تنظیم زاویه، دوباره چوب بیلیاردی که در گوشه سمت چپ است را بکشید تا توپ را در داخل سوراخ بیندازید.

بعد از تمام شدن آموزش وارد صفحه اصلی می‌شوید، در این صفحه شما سه حالت مختلف برای بازی دارید:

1- جام جهانی بیلیارد آنلاین: در این قسمت شما بازی می‌کنید تا در سطح جهانی رتبه بندی شوید. در این حالت شما باید نوع بازی خود را انتخاب کنید، به طور مثال می‌خواهید با 8 توپ بازی کنید یا 9 توپ. بعد از انتخاب نوع بازی، بیلیارد آنلاین شما آغاز می‌شود.


 

2- چالش‌های روزانه: هر روز، تمامی چالش‌های این بخش از بیلیارد آنلاین را تکمیل کنید و جایزه بگیرید.

در این قسمت، شما باید از بین 6 توپ، یک توپ را به عنوان توپ اصلی انتخاب کنید و به یک توپ دیگر ضربه بزنید تا داخل سوراخ برود و بعد باید توپ اصلی خود را عوض کنید و دوباره به یک توپ دیگر ضربه بزنید، این کار را تا جایی انجام می‌دهید که هر 5 توپ به داخل سوراخ‌ها رفته باشند.

**شما دو قلب (یا دو جون) دارید یعنی شما می‌توانید تا دو بار خطا بزنید.

تصویری از صفحه اولیه این بازی بیلیارد آنلاین

3- قسمت اصلی بیلیارد آنلاین:

در این بخش شما با دو نوع بازی رو به رو می‌شوید: بازی با کامپیوتر و بازی با افراد آنلاین

در قسمت بازی با کامپیوتر، شما باید مواردی را انتخاب کنید، مثلا نوع بازی که با 8 توپ باشد یا 9 توپ. رقیب فرضی شما کی باشد که هر شخص سطح سختی‌اش متفاوت است و حتی چوب بیلیارد را نیز می‌توانید انتخاب کنید. بعد از انتخاب این موارد Start را بزنید و از بیلیارد آنلاین خود لذت ببرید. البته لازم به ذکر است که در همین بخش شما می‌توانید فقط تمرین کنید، تمامی موارد این گزینه همانند گزینه بازی با کامپیوتر است فقط رقیب حرفی ندارید و به صورت پیش فرض سختی بازی 6 ستاره (بیشترین مقدار سختی) است.

 

در بازی با افراد آنلاین شما یکی از افراد آنلاین را انتخاب می‌کنید و آن فرد را به بازی دعوت می‌کنید اگر فرد بازی را قبول کند، بازی شروع می‌شود. گاهی نیز دوست ندارید یک فرد را انتخاب کنید که اگر همچین احساسی دارید، دو راه برای بیلیارد آنلاین بازی کردن، دارید: یا خودتان یک مسابقه راه بیندازید یا وارد یکی از مسابقاتی که دیگر افراد برگزار کرده‌اند شوید. در صفحه اصلی بیلیارد آنلاین بازی کردن سه ستون وجود دارد که ستون اول از سمت چپ، لیست افراد آنلاین را نشان می‌دهد و ستون آخر از سمت چپ مسابقات بیلیارد آنلاین را نشان می‌دهد.

***نکته برای بازی با افراد آنلاین باید قندشکن خود را روشن کنید.

دانلود از