بیلیارد آنلاین

بیلیارد آنلاین 8 Ball Pool

معرفی بازی  8 Ball pool

بازی بیلیارد توپ 8 یا  8 Ball pool، بازی بیلیارد آنلاینی است که با امتیاز ۴.6 از بازی‌های پرطرفدار بیلیارد به شمار می‌آید که در آن باید به رقابت بپردازید و همیشه منتظر یک چالش جدید باشد؛ چون این بازی شما را سورپرایز می‌کند. این بازی برای اندروید طراحی شده و آنلاین است و در آن می‌توانید با افراد دیگر در سراسر دنیا به رقابت بپردازید، با دوستان خود مسابقه دهید و یا در تورنمنت‌های مختلف شرکت کنید.

تفاوت اصلی این بازی با سایر بازی‌های مشابه این است که شما در هر 15 دقیقه می‌توانید 25 سکه دریافت کنید و نگران تمام شدن پول خود نباشید.

پس از نصب و ورود به بازی، شما با صفحه زیر روبرو می‌شوید که می‌توانید وارد فیسبوک شوید و بازی را با اکانت فیسبوک خود شروع کنید و یا گزینه Play as Guest  را بزنید و به صورت مهمان وارد فضای بازی شوید.

بیلیارد آنلاین 8 Ball Pool

پس از انتخاب این گزینه  وارد بازی می‌شوید که در ابتدا به شما خوش آمد می‌گوید و سپس بازی را به شما آموزش می‌دهد. با کشیدن انگشت خود روی صفحه و چرخاندن چوب می‌توانید جهت ضربه را تغییر دهید. با انتخاب جهت و توپ موردنظر، در بخش کناری صفحه می‌توانید شدت ضربه را تعیین کنید و در نهایت ضربه را بزنید. پس از این برای شما گزینه‌ای می‌آید که می‌توانید با کلیک روی آن بازی را شروع کنید. بازیکن حریف به شکل رندوم انتخاب و سپس بازی شروع می‌شود. برای شروع بازی هر بازیکن باید مقدار مشخصی پول بپردازد و سپس وارد بازی شود. با اولین توپی که به داخل سبد میافتد، به هر کدام از شما تعدادی توپ اختصاص داده می‌شود که باید در طی بازی آن‌ها را داخل پاکت مخصوص توپ‌ها بیاندازید. با کلیک روی توپ سفید یا cue ball  می‌توانید جای توپ را تغییر دهید. در قسمت بالا سمت راست نیز یک توپ سفید رنگ و یک نقطه قرمز رنگ در وسط آن وجود دارد که با انتخاب آن می‌توانید نقطه تلاقی ضربه را تغییر بدهید. در قسمت سمت راست نیز می‌توانید تعداد توپ افتاده شده داخل سبد را نیز مشاهده کنید. قسمتی نیز مختص به عوض کردن چوب بازی است که برای آن پول بیشتری مورد نیاز است.

قسمت چت نیز فعال است که در آن می‌توانید از ایموجی‌های مختلف و یا جملات پیش فرضی مثل Good Luck, Nice Shot!, Well played, Hehe و یا سایر جملات استفاده کنید.

اگر حین بازی از بازی خارج شوید و یا اینترنت شما دچار مشکل شود، شما بازی را می‌بازید، بازی به اتمام می‌رسد و امتیاز و پول بازی به بازیکن حریف تعلق می‌گیرد.

صفحه اصلی بازی به شکل زیر است.

بیلیارد آنلاین 8 Ball Pool

 

قسمت Play 1 on 1 بازی‌ای است که در ابتدا توضیح داده شد.

قسمت بعدی مربوط به فیسبوک است که اگر وارد فیسبوک خود شوید، 5 اسکناس به شما تعلق می‌گیرد.

در قسمت Play Special شما می‌توانید نوع بازی را به بیلیارد 9 Ball، بازی در تورنمنت، بازی بدون قوانین و یا ضربه شانسی تغییر دهید.

قسمت Play No Guidline یا بازی بدون قوانین نیاز به امتیاز و پول بیشتر دارد تا بتوان آن را بازی کرد.

Lucky Shot یا ضربه شانسی نیز قسمتی است که اگر بتوانید در آن ضربه را با توجه به هدفی که بازی مشخص می‌کند بزنید، به مقدار مشخصی پول و یا سکه دست پیدا خواهید کرد.

قسمت بعدی قسمت Play Minigames است که بخش‌های متفاوتی دارد و در همه آن‌ها به روش‌های مختلف می‌توانید برنده جایزه شوید.

بخش اول آن Surprise Boxes است که ربوط به جعبه‌های شانس است که با پرداخت پول می‌توانید شانس خود را امتحان کنید و جوایز مختلفی را برنده شوید.

بخش بعدی Spin and Win است که در آن گردونه شانس وجود دارد و با چرخاندن آن شانس خود را محک می‌زنید.

بخش بعدی آن Scratch and Win است که در این قسمت نیز می‌توانید برنده جوایز مختلفی باشید.

بخش آخر Lucky Shot است که در آن نیز با زدن ضربه به توپ و هدف مشخص می‎‌توانید جایزه ببرید.

بیلیارد آنلاین 8 Ball Pool

قسمت بعدی Play With Friends است که می‌توانید دوستان خود را به بازی دعوت کنید و با آن‌ها به رقابت بپردازید و خود را به چالش بکشد. این بخش می‌تواند مفرح‌تر از بخش‌های دیگر باشد و لحظات خاطره برانگیزی را برای شما به ارمغان بیاورد.

بازی به صورت آنلاین بوده اما قسمت Practice Online برای مواقعی که به اینترنت دسترسی ندارید طراحی شده است.

در قسمت SETTINGS می‌توانید اطلاعات حساب کاربری، زبان بازی، کشورر خود و یا تنظیماتی مثل ویبره و صدا را تنظیم کنید. همچنین می‌توانید سایر بازی‌های این کمپانی را پیدا کنید  و یا آموزش بازی را از ابتدا ببینید.

با افزایش موجودی خود می‌توانید چوب‌های بیلیارد بخرید.

در سمت پایین و راست صفحه گردونه شانسی وجود دارد که طبق زمان بندی خاصی می‌توانید جوایز مختلفی را برنده شوید. با تماشای ویدیو و یا با بازی کردن بازی‌های مخصوص شما برنده سکه می‌شوید.

از نظر طراحی نیز این بازی بسیار ساده و آسان طراحی شده ولی گرافیک آن جذابیت آنچنانی ندارد.

دانلود از