بیلیارد آنلاین

بازی بیلیارد آنلاین ایت بال ویزارد

کمتری کسی در جهان وجود دارد که سری فیلم‌های هری پاتر را نشناسد و حداقل چند دقیقه از این سری فیلم محبوب را ندیده باشد؛ اما پیش از اثر خارق‌العاده جی کی رولینگ، یعنی سری کتاب‌های هری پاتر، افراد خیلی زیادی عاشق جادو و جادوگری بودند و این شور و اشتیاق جهانی هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود.

در این مطلب می‌خواهیم برنامه‌ای را معرفی کنیم که باید هم عشق جادوگری و جادو باشید و هم از بیلیارد بازی کردن لذت ببرید، تا بتوانید جذابیت این برنامه را با تمام وجود حس کنید:

برنامه 8ball pool – billiards wizards محصولی از   bloom studious  است. اگر می‌خواهید جادوگر بیلیارد باشید حتما به این برنامه سر بزنید. اطلاعات تکمیلی برنامه در گوگل پلی:

امتیاز: میانگین امتیاز این برنامه 5/4 ستاره است، که جز بالاترین امتیازها در بین تمامی اپلیکیشن‌های موجود در گوگل پلی می باشد.

بیش از هزار دانلود برای این برنامه ثبت شده است. حجم برنامه سی و هفت مگابایت است که حجم مناسبی برای یک بازی با گرافیک بالاست.

 

لوگوی برنامه در گوگل پلی

 

اگر بخواهیم خیلی ساده برنامه را معرفی کنیم باید بگوییم، این یک بازی بسیار بسیار ساده است. شما نام خود را انتخاب می‌کنید و یکی از بازی‌های بیلیارد آنلاین یا کلاسیک را انتخاب می‌کنید و تمام! بازی شما آغاز می‌شود.

در بازی آنلاین: به صورت اتفاقی شما با یک بازیکن آنلاین دیگر بازی می‌کنید.

و در بازی کلاسیک: شما با یکی از افراد نزدیک خود در دنیای فیزیکی بازی می‌کنید.

 

نمونه محیط برنامه

 

دانلود از