بیلیارد آنلاین

بازی بیلیارد آنلاین بیلیارد سیتی

بازی بیلیارد billiards city، محصولی از شرکت بازی سازی mountain city:

این بازی بیلیارد یکی از بهترین و البته جز محبوبترین بازی‌ها در این حوزه است که شما می‌توانید آن را از گوگل پلی نصب کنید، میانگین نهایی رتبه این بازی در گوگل پلی 4/4 است که رتبه بالایی به حساب می‌آید. این بازی 56 مگابایتی با بیش از صد میلیون دانلود، یک بازی مناسب برای افرادی است که عاشق بیلیارد هستند.

اطلاعات تکمیلی بازی:

حجم: 56 مگابایت

تعداد دانلود: بیش از صد میلیون دانلود

شرکت سازنده: mountain city

مناسب برای: گوشی‌های هوشمند با ورژن‌های اندروید 4.1 به بالا

 

لوگوی این برنامه در گوگل پلی

 

شروع برنامه:

همانند دیگر برنامه‌های بیلیارد، در اولین بخش این بازی هم "آموزش ابتدایی" وجود دارد. در این بخش به شما یاد می‌دهد که چگونه چوب بیلیارد را بر روی توپ تنظیم کنید (تنظیم کننده چوب در سمت راست قرار دارد.)، چگونه به توپ ضربه بزنید (شدت ضربه را می‌توانید با کمک ضربه‌زننده سمت چپ تنظیم کنید.) و توپ را داخل سوراخ بیندازید. پس از اتمام این بخش، به صفحه اول بازی می‌روید و می‌توانید اولین بازی خود را شروع کنید.

 

محیط برنامه:

این بازی ، اصلا پیچیدگی ندارد. یک محیط ساده شهری که در عین حال بسیار شیک و گیرا است؛ در واقع شما با بیلیارد بازی کردن در شهر، به بازدید شهر می‌پردازید. در این شهر هر چیزی که فکر کنید وجود دارد از استادیوم فوتبال گرفته تا چندین بیمارستان و مغازه‌ و فروشگاه‌های مختلف.

 

نمونه‌ی محیط شهری این بازی

 

 

چگونه در این برنامه بازی کنیم؟:

همانطور که گفتیم، این بازی اصلا پیچیده نیست و تمامی مراحل مشخص است. در خیابان‌های این شهر، مراحل مختلفی که شما باید بیلیارد بازی کنید، مشخص است. در هر بازی شما باید تعداد مشخصی توپ  را در داخل سوراخ‌ها بیندازید؛ هشت قلب (یا هشت تلاش) دارید، با هر تلاشی که توپ شما داخل سوراخ نیفتد، یک قلب از مجموع قلب‌ها کم می‌شود. ممکن است تعداد توپ‌های شما زیاد اما تعداد قلب‌هایی که برایتان باقی مانده است، کم باشد؛ اصلا نگران نباشید در موقعیت‌هایی خود برنامه در داخل یکی از سوراخ‌های میز بیلیارد، به صورت تصادفی، قلبی قرار می‌دهد که اگر شما یکی از توپ‌ها را داخل آن سوراخ مشخص بیندازید یک قلب به مجموع قلب‌های شما اضافه می‌شود. پس حتما تلاش کنید آن قلب را بگیرید.

 

 

نمونه محیط بازی برنامه

 

 

جذابیت این بازی از دید ما:

این بازی از دید ما دو جذابیت دارد، اول اینکه در تمامی مراحل، میز بیلیارد یک شکل نیست و هر از گاهی طرح میز عوض می‌شود که تنوع خوبی به بازی می‌دهد.

دومین جذابیت در اتمام هر مرحله است. پس از آنکه یک مرحله را با موفقیت تمام کردید، یک انیمیشن کوچک از یک توپ بیلیارد می‌بینید که این توپ از جایی رها می‌شود و به سمت پایین می‌رود، و هر بار که از یک مرحله می‌گذرد، یک قسمت به پازل جعبه‌ی مرموز اضافه می‌شود، پس از آنکه تمامی پازل کامل شد، این جعبه‌ی مرموز به شما یک هدیه می‌دهد که این هدیه می‌تواند چیزهای مختلفی همچون طرح جدیدی از یک چوب بیلیارد باشد.

 

 

اولین جذابیت بازی: استفاده از طرح‌های مختلف میز بیلیارد

 

دانلود از