بیلیارد آنلاین

بیلیارد آنلاین شوتینگ بال

بازی بیلیارد   Shooting ballمحصولی از شرکت 7788`s:

اطلاعات مربوط به این بازی در گوگل پلی:

میانگین امتیازی که کاربران به این برنامه داده‌اند، 4/4 است و مطمئنا همه‌ی ما از این موضوع مطلع هستیم که این رتبه نشان از خوب بودن این برنامه است.

بیش از ده میلیون دانلود برای این برنامه ثبت شده است که واقعا رقم بالایی است؛ آن هم برای یک شرکت بازی سازی که می‌توانیم بگوییم تقریبا شرکت شناخته‌ شده‌ای نیست!

 حجم این برنامه پنجاه و دو مگابایت است که نسبت به دیگر بازی‌های بیلیارد آنلاین، یک حجم معقول است؛ اما با این حال می‌توانیم بگوییم که پنجاه و دو مگابایت حجم زیادی است و این شرکت باید تلاش کند تا کمی، حجم بازی‌هایش را کاهش دهد.

اگر حجم این برنامه را یکی از معایبش در نظر بگیریم، ورژن اندروید مناسب برای این برنامه صد در صد یک مزیت این برنامه است. این برنامه بر روی گوشی‌های هوشمندی که ورژن اندروید بالاتر از 4.1 دارند، مناسب است و بی هیچ مشکلی نصب می‌شود.

 

لوگوی برنامهshooting ball  در گوگل پلی

 

 

اولین گام هر چیزی، آموزش است:

این بازی نیز، همانند خیلی دیگر از بازی‌ها قبل از هر چیزی به شما "آموزش" می‌دهد، چوب بیلیارد را بر روی توپ تنظیم کنید، پس از تنظیم دقیق چوب بر روی توپ ، شدت ضربه را با کمک چوب بیلیارد کوچکتری که سمت راست صفحه وجود دارد، تنظیم کنید و توپ را به داخل سوراخ بیندازید!

صفحه اصلی بازی shooting ball

 

محیط بازی:

مراحل این بازی را در یک شهر دنبال کنید، در خیابان‌‎های این شهر به صورت مجازی قدم بزنید! و بیلیارد بازی کنید. در هر مرحله شما باید با تنها هشت تلاش، تعداد مشخصی توپ را داخل سوراخ‌ها بیندازید و مرحله به مرحله جلو بروید تا به مرحله پنجم برسید، در مرحله پنجم شما با یک جعبه اسرار آمیز طرف هستید که وقتی در نهایت این جعبه باز می‌شود، برنامه به شما تعدادی چوب بیلیارد هدیه می‌دهد و شما می‌توانید رفته رفته کالکشنی از انواع طرح‌های چوب بیلیارد را در این برنامه جمع کنید. این جعبه هر از گاهی در بین مراحل پیدایش می‌شود و به کالکشن شما کمک می‌کند!

نمونه‌ی یکی از مراحل در این برنامه

 

این اپلیکیشن بسیار ساده است و هیچ پیچیدگی خاصی ندارد، اما چرا این اپلیکیشن را انتخاب کردیم؟

همانطور که گفتیم شرکت سازنده‌ی این بازی بیلیارد، شرکت معروفی نیست و تنها چهار بازی معرفی کرده است و پرفروش‌ترین بازی این شرکت، همین بازی Shooting pool است. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم این برنامه را به شما معرفی کنیم، چون بی شک یکی از بهترین برنامه‌های بیلیارد در گوگل پلی است که به شما اطمینان می‌دهیم از این اپلیکیشن لذت خواهید برد، فارغ از حرفه‌ای بودن یا تازه کار بودن شما در این ورزش.

 

ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که حتی اگر ذره‌ای به بیلیارد علاقه دارید، حتما این بازی را نصب کنید، شما می‌توانید بازی را از لینک زیر دانلود کنید:

دانلود از