بیلیارد آنلاین

بازی اندروید  Pooking-Billiards City

معرفی بازی اندروید  Pooking-Billiards City

برای معرفی این بازی می‌توان گفت که اگر عاشق بیلیارد هستید، این بازی بهترین انتخاب برای شماست. Billiards City یا شهر بیلیارد از بازی‌هایی است که بیشترین شباهت را به بازی واقعی دارد. این بازی از سطح مبتدی تا حرفه‌ای را در برمی‌گیرد و چالش‌های جذابی را برای شما رقم می‌زند. این بازی به صورت تک نفره است و شما می‌توانید با بازی در آن مهارت خود در بازی را افزایش دهید. از نظر گرافیک و رنگ بندی فضای بازی به شکل جذاب و متنوعی است که به سرعت شما را جذب خود می‌کند. سرعت بازی نیز بالا می‌باشد و می‌توانید به راحتی با آن کار کنید.

نحوه بازی با  Pooking-Billiards City

در ابتدای بازی شما با صفحه‌ای روبرو می‌شوید که به آموزش بازی می‌پردازد و پس از آن به صفحه اول بازی هدایت می‌شوید.

Pooking-Billiards City

پس از آموزش بازی؛ صفحه‌ی زیر برای شما باز می‌شود.

Pooking-Billiards City

این بازی به صورت مرحله‌ای بوده و شامل 25 مرحله است. پس از انتخاب هر مرحله صفحه بازی برای شما باز می‌شود. از نوار سمت چپ شما شدت ضربه را تعیین می‌کنید و از نوار سمت راست جهت ضربه به توپ را تعیین می‌کنید؛ جهت ضربه می‌تواند به شما کمک کند که به راحتی توپ را داخل سبد بندازید. در قسمت بالا سمت راست نیز یک توپ سفید رنگ و یک نقطه قرمز رنگ در وسط آن وجود دارد که با انتخاب آن می‌توانید نقطه تلاقی ضربه را تغییر بدهید. رابط کاربری این بازی بسیار آسان است و شما با هر سطحی به راحتی می‌توانید آن را یاد بگیرید. علاوه بر همه این‌ها با لمس صفحه و چوب بیلیارد می‌توانید حرکات خود را در بازی انجام دهید.

Pooking-Billiards City

با برنده شدن در هر مرحله، مرحله بعدی برای شما باز می‌شود و می‌توانید آن‌ها را بازی کنید. هر ضربه اشتباه و یا انداختن توپ سفید داخل سبد باعث می‌شود که یک جان خود را از دست بدهید و هر بازی تعداد مشخصی جان به شما می‌دهد. پس از از دست دادن جان می‌توانید توپ را هر جایی که می‌خواهید قرار دهید و بازی را دوباره شروع کنید.

در قسمت بالا سمت چپ؛ می‌توانید تنظیمات بازی را تغییر بدهید؛ تنظیمات مثل صدا و یا امتیاز بازی.

در قسمت بالا سمت راست و Special Cue می‌توانید چوب‌های بازی خود را تغییر دهید و چوب‌های جدید بخرید. با بازی کردن بیشتر مراحل جدیدی برای شما باز می‌شود و صفحات بازی تغییر می‌کند.

Pooking-Billiards City

 

 

دانلود از