بیلیارد آنلاین

بیلیارد آنلاین ایت بال لایو

 

8 ball live برنامه‌ای با موضوع بیلیارد آنلاین با میانگین امتیاز 2/4 در گوگل پلی:

 

اطلاعات این برنامه بیلیارد آنلاین در گوگل پلی

 

اولین قدم این برنامه، برای شما:

مثل دیگر اپلیکیشن‌های بیلیارد آنلاین، این برنامه هم قبل از هر چیزی به شما می‌خواهد فوت و فن‌های بیلیارد آنلاین بازی کردن را به شما یاد دهد. پس قدم به قدم با "آموزش‌های این برنامه" همراه شوید تا به خوبی با فوت و فن این برنامه، آشنا شوید.

گام‌های آموزش:

در اولین گام آموزش، این برنامه به شما می‌گوید که چگونه می‌توانید چوب بیلیارد را حرکت دهید.

بعد از حرکت دادن چوب بیلیارد، نوبت به ضربه است! نماد چوب بیلیاردی که در سمت چپ نمایان می‌شود را به اندازه‌ی لازم بکشید و رها کنید و توپ را داخل سوراخ بیندازید.

پس از اتمام بخش آموزش، شما آماده‌ی اولین بازی هستید. Play را بزنید و از اولین بازی بیلیارد آنلاین خود در 8 ball live لذت ببرید.

 

Online mode: در قسمت بیلیارد آنلاین با افراد آنلاین، مانند نمونه‌های دیگری از بازی‌های بیلیارد آنلاین، باید وارد شهرهای مختلفی بشوید و بازی کنید. برای ورود به هر شهر، مقداری سکه می‌دهید و اگر برنده شدید، دو برابر پولی که برای ورود به شهر داده‌اید را دریافت می‌کنید. اولین شهری که می‌توانید در آن بیلیارد بازی کنید، شهر سئول است که در این برنامه، نماد شهر را برج سئول قرار داده‌اند ، بعد از آنکه  بازی کردید و سطح شما افزایش یافت، دیگر شهرها هم به تدریج باز می‌شوند.

 

Tournament: باید سطح 4 باشید تا بتوانید در این بخش شرکت کنید. در این بخش شما با دیگر افراد بیلیارد بازی می‌کنید و در سطح جهانی رتبه بندی می‌شوید.

 

Play with friends: برای اینکه بتوانید با دوستان خود در این اپلیکیشن بیلیارد آنلاین بازی کنید، باید حتما از طریق فیسبوک لاگین کرده باشید.

 

Single mode: شش جون (به معنای شش تلاش)، چند توپ بیلیارد در مکان‌های مختلف، بدون محدودیت زمانی و بدون هیچ رقیبی، خودتان هستید و خودتان؛ در این حالت باید به فکر ارتقای مهارت خود باشید و سعی کنید استراتژی‌های و تکنیک‌های جدید را کشف و یا حتی اختراع کنید.

 

جذابیت 8 ball live از دید ما:

جایزه‌ی جذابیت و خلاقیت این اپلیکیشن شطرنج آنلاین، به چت صوتی یا Voice chat می‌رسد. زمانی که دارید با یکی از دوستان یا حتی یک غریبه، بیلیارد بازی می‌کنید علاوه بر ارسال پیام‌هایی مشخص، می‌توانید با آن فرد به صورت صوتی صحبت کنید که این موضوع، یک موضوع هیجان انگیز و تا حدودی جدید است.

 

جایزه جذابیت، به چت صوتی این برنامه بیلیارد آنلاین می‌رسد.

 

 

گردونه شانس:

هر روز، یک شانس دارید تا گردونه‌ را بچرخانید و جایزه دریافت کنید. اگر از یک بار شانس گردونه‌ی خود استفاده کردید و باز هم خواستید شانس خود را امتحان کنید، یک تبلیغ ببینید و دوباره شانس خود را بچرخانید!

 

جایزه‌های روزانه:

این برنامه، تمام تلاشش را می‌کند تا شما را ترغیب کند هر روز بیلیارد آنلاین بازی کنید! یادتان باشد هر روز که وارد این بازی می‌شوید، بالای برنامه، سمت راست را نگاهی بیندازید، زیرا جایزه روزانه شما آنجا در انتظار شما است.

 

ماموریت‌ها را انجام دهید و باز هم سکه دریافت کنید:

این برنامه، برای افزایش هیجان و شور اشتیاق شما برای بیلیارد آنلاین، روزانه ماموریت‌هایی به شما می‌دهد که هر وقت آن ماموریت را انجام دادید می‌توانید سکه‌های خود را به عنوان هدیه دریافت کنید.

 

نمونه‌ای از یک بازی در این برنامه

 

دانلود از