بیلیارد آنلاین

بیلیارد آنلاین کینگ Pool

معرفی بازی kings of pool

بازی پادشاهان بیلیارد یا kings of pool، بازی بیلیارد آنلاینی است که با امتیاز ۴.۳ از بازی‌های پرطرفدار بیلیارد به شمار می‌آید.

این بازی برای اندروید طراحی شده که برخلاف بسیاری از بازی‌ها رایگان است و شما به راحتی می‌توانید آن را دانلود کرده و بازی کنید. این بازی آنلاین بوده ولی حالت تمرینی آن را می‌تونید بدون اینترنت بازی کنید.

در ابتدای بازی شما به صفحه زیر روبرو می‌شوید که می‌توانید وارد فیسبوک شوید و بازی را با اکانت فیسبوک خود شروع کنید و یا گزینه play را بزنید و وارد فضای بازی شوید.

kings of pool

پس از انتخاب گزینهplay  وارد صفحه‌ای می‌شوید که بازی را به شما آموزش می‌دهد.

kings of pool

سپس بازیکن حریف شما انتخاب و بازی شروع می‌شود.

تعدادی از تو‌پ‌ها به هر کدام از شما اختصاص داده می‌شود که باید در طی بازی آن‌ها را داخل پاکت مخصوص توپ‌ها بیاندازید.

با کلیک روی توپ سفید یا cue ball  می‌توانید جای توپ را تغییر دهید و سپس از قسمت سمت چپ و انتخاب چوب و شدت ضربه آن به توپ ضربه بزنید. در قسمت بالا سمت راست نیز یک توپ سفید رنگ و یک نقطه قرمز رنگ در وسط آن وجود دارد که با انتخاب آن می‌توانید نقطه تلاقی ضربه را تغییر بدهید.

رابط کاربری این بازی بسیار آسان بوده و شما در هر سن و با هر میزان یادگیری می‌توانید به راحتی این بازی را بازی کنید.

 به علت آنلاین بودن بازی، هر بازیکن زمان محدودی برای ضربه زدن دارد و اگر شما در آن زمان به توپ ضربه نزنید، زمان شما تمام می‌شود و نوبت به بازیکن حریف داده می‌شود.

اگر حین بازی از بازی خارج شوید و یا اینترنت شما دچار مشکل شود، شما بازی را می‌بازید و بازی به اتمام می‌رسد.

پس از اتمام بازی مقدماتی و یادگیری بازی شما وارد صفحه زیر می‌شوید.

kings of pool

در قسمت میانی و O’NEILL L’S HALL شما می‌توانید با پرداخت مقدار مشخصی پول، با حریف شانسی خود در سراسر دنیا به رقابت بیلیارد آنلاین بپردازید و لحظات زیبا و جذابی را رقم بزنید. پس از ورود شما می‌توانید گچ مخصوص تمیز کردن خود را انتخاب کنید که اولی رایگان بوده و بقیه را باید بخرید.

قسمت چت شما نیز فعال است که در آن می‌توانید از جملات پیش فرض بازی مثل GOOD Good Luck, Thanks!, Wow, Oops و یا شبیه به این‌ها استفاده کنید.

با کشیدن صفحه به راست یا چپ وارد بخش‌های دیگر بازی می‌شوید. بخش بعدی AR MODE است. پس از انتخاب گزینه play پنج صفحه برای شما به نمایش درمی‌آید که در آن روند و نوع بازی در این بخش توضیح داده شده است. پس از مطالعه این قسمت از شما می‎‌خواهد که اجازه دسترسی بازی به دوربین گوشی خود را بدهید. اگر به بازی این اجازه را بدهید، دو بخش برای شما فعال می‌شود: 1) practice یا بازی تمرینی و 2) Vs Scratch یا بازی با ربات.

پس از انتخاب یکی از این دو قسمت متوجه می‌شوید که این قسمت به شکل واقعیت مجازی عمل کرده و پس از اسکن فضای خانه یا محل کار و یا هرجای دیگری؛ یک میز بیلیارد سه بعدی برای شما ترسیم می‌کند و شما با حرکت در فضا می‌تواند تجربه عجیب، جالب و متفاوتی از یک بازی را رقم بزنید.

بخش دیگر custom table  است که در آن می‌توانید بازی بیلیارد را انجام دهید و با پرداخت طلا میز را شخصی‌سازی کنید؛ یعنی رنگ و نوع میز را تغییر دهید، توپ‌ها را عوض کنید و غیره. در این قسمت شما حریفی نداشته و خود به بازی مشغول می‌شوید.

بخش‌های دیگری مثل ELEPHANT PALACE, CORNER POCKET, LOTUD LOUNGE, GREAT BAZAAR  و غیره وجود دارند که با بازی کردن و بالا رفتن پول خود می‌توانید آن‌ها را باز کنید.

در قسمت پروفایل کاربری که در سمت چپ و بالای صفحه قرار دارد؛ در بخشSTATS  شما می‌توانید اطلاعاتی مثل بازی‌های برده، تعداد توپی که داخل سبد انداخته‌اید، تعداد ضربه‌ها و غیره را مشاهده کنید.

بخش بعدی که MEDALS نام دارد مدال‌ها و جایزه‌هایی که برده‌اید را به نمایش می‌گذارد.

بخش آخر نیز مربوط به BADGES و دستاوردهایی است که در طول بازی کسب کرده‌اید.

در قسمت SETTINGS شما می‌توانید اطلاعات حساب کاربری، زبان بازی، کشورر خود و یا تنظیماتی مثل ویبره و صدا را تنظیم کنید.

قسمت کناری پروفایل به DAILY GOALS و یا اصطلاحا هدف روزانه اختصاص یافته که با انجام کارهایی که گفته شده می‌توانید به پول و یا طلا دست پیدا کنید.

با افزایش موجودی خود می‌توانید چوب‌های بیلیارد بخرید، شکل ربات درون بازی را عوض کنید، رنگ و نوع میز را تغییر دهید، از امتیازات و ترفندهای مخصوص بهره ببرید و در نهایت مراحل جدید بازی را باز کنید.

در سمت پایین و راست صفحه گردونه شانسی وجود دارد که طبق زمان بندی خاصی می‌توانید جوایز مختلفی را برنده شوید.

با تماشای ویدیو نیز شما پول می‌برید و موجودیتان افزایش پیدا می‌کند.

از نظر طراحی، این بازی بسیار ساده و آسان طراحی شده و همچنین از گرافیک جذابی نیز برخوردار است.

دانلود از