بیلیارد آنلاین

معرفی بازی بیلیارد آنلاین Pool Billiards

معرفی بازی pool billiards:

ابتدا به اطلاعات کلی این برنامه بیلیارد در گوگل پلی می‌پردازیم، تا قبل از معرفی بخش‌های مختلف، از خوب بودن این برنامه مطمئن شوید:

میانگین امتیاز این برنامه در گوگل پلی:

همانطور که می‌دانید بالاترین امتیازی که می‌توانید در گوگل پلی برای یک برنامه ثبت کنید، پنج است؛ این برنامه  به صورت میانگین رتبه‌اش  4.3 است که مطمئنا رتبه‌ی بالایی است و نشان می‌دهد این برنامه در بین کاربران محبوب است.

تعداد دانلود:

بیش از صد میلیون دانلود و نصب برای این برنامه بیلیارد ثبت شده است.

این برنامه برای گوشی‌های هوشمندی که ورژن اندروید آن‌ها بالاتر از 5/1 است، مناسب است.

شرکت سازنده این بازی، شرکت "بازی سازی TerranDroid" است که در ساختن بازی‌های سه بعدی تبحر دارد. یکی از مزایای بازی pool billiards، حجم بسیار کم این بازی است. حجم این بازی تنها 7 مگابایت است.

 

 

 

رتبه‌ی برنامه در گوگل پلی و نمونه‌ای از نظرات کاربران

 

 

بیایید به بررسی بخش‌های مختلف این برنامه بپردازیم تا بیشتر با این بازی بیلیارد آشنا شویم:

 

Single player:

این قسمت مربوط به بازی بیلیارد آفلاین است، در اصل شما بی اینترنت می‌توانید بیلیارد بازی کنید که نکته بسیار مثبتی است. شما در این حالت چهار انتخاب برای بازی دارید:

بخش اول بازی با کامپیوتر یا در واقع بازی با خود برنامه است که در همین بخش شما باز هم دو گزینه برای بیلیارد بازی کردن دارید؛ یکی از گزینه‌های بازی با هشت توپ یا  با نه توپ را انتخاب کنید و از بازی بیلیارد خود نهایت لذت را ببرید.

 

نمونه‌ای از بازی با کامپیوتر

 

 

دومین بخش، بازی دو نفره است که می‌توانید با دوست خود یا یکی از اعضای خانواده بازی کنید. همانطور که می‌دانید بیلیارد بازی گرانی است، یعنی شما اگر بخواهید در دنیای واقعی و همراه با یکی از عزیزانتان بروید و بیلیارد بازی کنید، می‌توانید برایتان پر هزینه باشد. مزیت این بخش از بازی pool billiards همین است که با کمترین هزینه می‌توانید همراه با عزیز خود بیلیارد بازی کنید.

 

Play online:

اگر بخواهیم برای این بخش صادق باشیم، باید بگوییم که ما نتوانستیم این بخش را بررسی و تحلیل کنیم زیرا با اینترنت قوی و حتی فیلترشکن خوب هم نتوانستیم وارد این بخش شویم. پس صادقانه عذرخواهی می‌کنیم و امیدواریم شما بتوانید وارد قسمت بیلیارد آنلاین این بازی شوید و نهایت لذت را ببرید!

 

Arcade:

بهتر است نام این بخش را "بخشی برای افزایش مهارت در بیلیارد" بگذاریم. در قسمت Arcade شما باید توپ‌ها را به داخل سوراخ بیندازید اما حواستان باشد که در هر باز بازی فقط شش بار می‌توانید تلاش کنید.

در این بخش، هفت قسمت یا به اصطلاح هفت استیج وجود دارد که هر استیج 30 مرحله دارد، اگر حرفه‌ای هستید و استیج‌های اول برای شما خسته کننده است با خیال راحت به استیج‌های پنج و شش سر بزنید و نهایت لذت را از یک بازی حرفه‌ای ببرید.

 

یکی از مراحل قسمت Arcade

 

 

 

اگر از بازی pool billiards لذت بردید به بخش More games هم سر بزنید. در قسمت

More games می‌توانید دیگر بازی‌های شرکت بازی سازی TerranDroid را ببینید و در صورت تمایل

دیگر بازی‌ها را هم بر روی گوشی خود نصب کنید.

 

در بخش تنظیمات علاوه بر فعال یا غیر فعال کردن صدا و موسیقی بازی، شما می‌توانید از بین چهار طرح میز و پنج طرح چوب مخصوص، مواردی که بیشتر دوست دارید را انتخاب کنید تا محیط این بازی، بیشتر مورد پسندتان شود.

دانلود از