بیلیارد آنلاین

بیلیارد آنلاین Real Pool 3D Road Star

در این مطلب می‌خواهیم به معرفی اپلیکیشن بازی بیلیارد Real Pool 3D : Road to Star محصولی از شرکت feamber games بپردازیم:

میانگین رتبه این بازی در گوگل پلی 4.3 است که جز رتبه‌های بالا به حساب می‌آید، بیش از ده هزار دانلود برای این برنامه ثبت شده است و اکثریت نظراتی که برای این بازی بیلیارد ثبت شده است، نظرات مثبتی است.

 

لوگوی برنامه در گوگل پلی

 

 

آموزش‌های برنامه:

در شروع برنامه، شما باید یاد بگیرید که در مواقع خاص، چگونه چوب بیلیارد را تنظیم کنید تا بتوانید ضربه بهتری بزنید!

اگر دو توپ در کنار هم داشتید؛ برای آن که بتوانید هر دوی آنان را به داخل سوراخ‌ها بیندازید باید به پایین توپ اصلی (توپ سفید رنگ) ضربه بزنید، برای تنظیم این مورد بر روی نماد توپ سفید که بر روی آن نقطه‌ی قرمزی است بزنید و هدف را بر روی پایین توپ تنظیم کنید و بعد از آن شدت ضربه را به کمک نمادی از چوب بیلیارد که سمت چپ وجود دارد، تنظیم کنید و ضربه بزنید! شما توانستید با یک ضربه دو توپ را به داخل سوراخ بیندازید و مرحله اول این بازی را با موفقیت به اتمام برسانید.

 

مراحل در این بازی بیلیارد:

محیط این بازی، همانند محیط یک شهر آرام است که در خیابان‌های این شهر شما می‌توانید مراحل بازی را به ترتیب پیدا کنید. این بازی پنجاه مرحله و سه چالش سخت دارد که جایزه مراحل عادی بیلیارد در ازای یک ستاره، پنجاه سکه، در ازای دو ستاره هشتاد سکه و به ازای سه ستاره دریافتی صد سکه است اما جایزه سه چالش بیلیارد این بازی ده هزار سکه است، که البته با سخت‌تر شدن مراحل، جوایز نیز افزایش می‌یابد. لازم به ذکر است که اولین مرحله چالش  این بازی زمانی باز می‌شود که حداقل ده مرحله را گذرانده باشید.

 

از محیط بیلیارد بازی کردن این برنامه بیشتر بدانیم:

در مراحل مختلف این بازی، شما با میزهای بیلیارد متفاوتی رو به رو می‌شوید که هر کدام طرحی انتزاعی دارد و از شکل‌های کلاسیک و رایج میز بیلیارد هیچ خبری نیست. در هر بار بازی، شما هشت قلب دارید، که این قلب‌ها نشان دهنده تعداد خطا است؛ ساده تر بگوییم، شما اجازه دارید هشت بار خطا کنید و اگر تعداد قلب‌های شما به صفر رسید، باید از اول آن مرحله را شروع کنید.

 

یکی از میزها‌ی بیلیارد در این برنامه

 

جوایز:

این بازی هر روز به شما جایزه روزانه می‌دهد، پس حتما هر روز به این برنامه سر بزنید و جایزه‌ی خود را دریافت کنید. یکی دیگر از بخش‌های این بازی که به شما جایزه می‌دهد، بخش Online rewards  است که اگر مدت مشخصی در این بازی حضور داشته باشید و بازی کنید به شما جایزه تعلق می‌گیرد، این برنامه

به ازای هر پنج دقیقه، ده دقیقه، بیست دقیقه و سی دقیقه به شما جایزه می‌دهد و از حضور شما در این بازی بیلیارد قدردانی می‌کند. در قسمت دیگری، Free coins، اگر اینترنت و فیلترشکن شما روشن باشد، می‌توانید سکه دریافت کنید.

 

ما جایزه‌ی جذابیت بازی  real pool 3d را به کدام بخش می‌دهیم؟:

جایزه جذابیت جایزه‌ای است که اگر برنامه‌ای یک بخش جدید یا نکته‌ی جذابی داشته باشد به آن اپلیکیشن تعلق می‌گیرد. از دید ما این برنامه بیلیارد با داشتن دو نوع دید سه بعدی و دو بعدی، لایق دریافت جایزه جذابیت است. وقتی وارد یکی از مراحل بیلیارد بازی کردن شدید می‌توانید بخش تغییر زاویه دید را ببینید و با هر دیدی که راحت‌تر بودید (چه سه بعدی و چه دو بعدی) با همان دید، حرفه‌ای‌تر از همیشه بیلیارد بازی کنید.

 

نمونه‌ای از دید سه بعدی

 

دانلود از