بیلیارد آنلاین

بیلیارد آنلاین Pool Tour

در این مقاله قصد داریم به یک بازی ویژه بپردازیم، یک اپلیکیشن متفاوت برای علاقه‌مندان ورزش بیلیارد.

برنامه‌ی بیلیاردی که قصد داریم به شما معرفی کنیم، برنامه‌ای از شرکت بازی سازی Candy mobile است، شرکتی که در شهر دهلی کشور هندوستان قرار دارد و کارش را از سال 2012 شروع کرده است و تا کنون بیش از 24 اپلیکیشن بازی به دنیا معرفی کرده است.

یکی از برنامه‌های این شرکت، بازی بیلیارد Pool tour است. رتبه این بازی در گوگل 5/4 است که دیگر نیازی نیست که به شما بگوییم، این رتبه بالا نشانه‌ای از خوب بودن و محبوبیت این برنامه در بین کاربرانی که به بیلیارد علاقه دارند، است. طبق آمار گوگل پلی، بیش از یک میلیون بار، این برنامه دانلود شده است.

بیایید سری به نظرات کاربران بزنیم، این افراد نظر خودشان را به واسطه گوگل پلی با ما به اشتراک گذاشته‌اند:

 

نمونه‌ای از نظرات کاربران درباره این اپلیکیشن

 

 

 چهارم سپتامبر 2021، امتیاز داده شده: 5 ستارهJamie Fowler

با حال و سرگرم کننده، تا ساعت‌ها سرگرمت میکنه!

 

 نهم سپتامبر 2021، امتیاز داده شده: 4 ستارهJack Wood

با اینکه تبلیغاتش زیاد است اما زوایا و تصویربرداری به شدت به واقعیت نزدیک است

 

 پنجم سپتامبر 2021، امتیاز داده شده: 5 ستارهJOSEPH MASCOLO

خیلی خیلی خیلی باحاله، آسون اما چالش برانگیز، باید برای انجامش خیلی تلاش کنی.

 

 چهارم سپتامبر 2021، امتیاز داده شده: 5 ستارهDavid Perez

گرافیک برنامه عالیه ولی باید روی زبان انگلیسی برنامه بیشتر کار شود.

 

لوگوی برنامه بیلیارد pool tour

 

حال که برخی از نظرات افراد را بررسی کردیم، بهتر است به معرفی محیط برنامه بپردازیم:

قبل از هر چیزی، این برنامه به شما آموزش‌های لازم را می‌دهد، آموزش‌هایی از قبیل؛ چگونه چوب بیلیارد را درست و دقیق بر روی توپ بیلیارد تنظیم کنیم یا تنظیم‌کننده شدت ضربه کجای صفحه قرار دارد و غیره. بعد از اینکه شما با محیط برنامه آشنا شدید، به صفحه اصلی این برنامه منتقل می‌شوید تا بتوانید مراحل و روند بازی را مشاهده کنید. همانطور که از اسم بازی مشخص است، تور بیلیارد، شما باید با کمک بیلیارد به تور‌های مختلف بروید و دور دنیا را بگردید. در این بازی، شما به ایالت‌های مختلف آمریکا می‌روید و شهر به شهر می‌گردید و بازی می‌کنید و بعد از اینکه کل آمریکا را گشتید نوبت به کانادا است، پس از اینکه تمامی مراحل مربوط به آمریکا را بازی کردید، نقشه کانادا برای شما باز می‌شوید و می‌توانید مراحل پیشرفته‌تری را بازی کنید.

یکی از مزیت‌های بازی بیلیارد pool tour، محیط جمع و جور و ساده‌ی بازی است که همین امر به شما کمک می‌کند تا هر چه بیشتر بر روی بازی توجه داشته باشید و حواس پرتی‌های خیلی زیادی در بازی وجود ندارد. اگر در محیط این برنامه تازه کار هستید و جدیدا این بازی را نصب کرده‌اید خیلی زود با محیط این برنامه اخت می‌شوید.

 مراحل این بازی نیز، بسیار ساده است، همچون یک بازی معمولی و کلاسیک باید تعداد مشخصی توپ را به داخل سوراخ‌های میز بیلیارد بیندازید اما شما در خطا کردن، محدودیت دارید، در هر بار بازی تنها می‌توانید هشت بار تلاش کنید و هر بار که یکی از توپ‌های شما به داخل سوراخی نرفت، از مجموع تلاش‌های شما یک تلاش کم می‌شود!

 

یکی از مراحل این بازی

 

دانلود از