بیلیارد آنلاین

بیلیارد آنلاین Real Pool سه بعدی 3D

یکی از عواملی که باعث می‌شود، شما هر چه بیشتر از بازی مجازی خود لذت ببرید، دید سه بعدی است. در این مطلب می‌خواهیم یکی از برترین بازی‌های موجود در حوزه بازی بیلیارد آن هم با دید سه بعدی، را به شما معرفی کنیم:

بازی محبوب Real pool 3D محصولی از شرکت بازی سازی Eivaagames با میانگین رتبه 4/4 در گوگل پلی و بیش از یک میلیون دانلود، یکی از بهترین گزینه‌های ممکن برای افرادی است که علاقه خاصی به بازی بیلیارد دارند و دوست دارند زمانی که با تلفن هوشمند خود، بیلیارد بازی می‌کنند، حسی نزدیک به واقعیت داشته باشند.

 

لوگوی برنامه در گوگل پلی

 

با این بازی بیلیارد، بیشتر آشنا شویم:

انواع بازی:

شما در این بازی، سه نوع بازی بیلیارد می‌توانید انجام دهید: 8ball,9ball, 8ball UK

هر نوع بازی بیلیاردی را که انتخاب کنید به سه روش می‌توانید بازی کنید:

یا با خود برنامه یا به اصطلاح کامیپوتر بازی کنید، یا با یکی از عزیزان خود که در کنارتان است تجربه‌ای از یک بیلیارد مجازی همراه با حس واقعیت را تجربه کنید و یا برای افزایش مهارت خود، قسمت آموزش و تمرین را انتخاب کنید و به تنهایی بیلیارد بازی کنید.

علاوه بر این سه نوع، بازی دیگری نیز وجود دارد. در قسمت Time Trial شما باید در مدت پنج دقیقه، شش توپ را به داخل سوراخ‌ها بیندازید. در این بخش شما لذت و هیجان را با دیدی سه بعدی تجربه خواهید کرد.

تنوع بازی:

من عاشق بیلیارد هستم، اما دوست دارم کمی تنوع هم به بازی‌هایم بدهم، آیا این برنامه برای من گزینه‌ای دارد؟ جواب این سوال، "بله" است.

برای افرادی که طرفدار پر و پا قرص بیلیارد هستند و در عین حال تنوع هم می‌خواهند، این برنامه، بازی اسنوکر را برای شما آماده کرده است. در قسمت بازی اسنوکر شما باز هم سه انتخاب برای بازی دارید، یک، بازی با کامپیوتر. دو، بازی با یکی از دوستان خود. سه، قسمت افزایش مهارت و یا همان بخش تمرین.

 

بخشی برای حرفه‌ای‌ها:

در قسمت Matrix mode، شما باید یک حرفه‌ای باشید؛ زیرا تنها یک اشتباه شما را بازنده می‌کند و تمامی تلاش‌های شما بر باد می‌روند!

در این قسمت از بازی بیلیارد real pool 3D، شما باید بی هیچ خطایی، اعم از ننداختن توپ سفید و اصلی بیلیارد در سوراخ، باید تمامی توپ‌ها را داخل سوراخ بیندازید. نه تنها نباید اشتباه کنید، بلکه با هر پرتاب باید یک توپ را نیز به داخل یکی از سوراخ‌ها بیندازید. پس حتما قبل از اینکه به این بخش از بازی بیلیارد سر بزنید، حسابی تمرین کنید!

 

قوانین هر بازی را بشناسید:

همیشه در این دنیا، افرادی هستند که می‌خواهند چیزهای جدید یاد بگیرند و حداقل برای یک بار هم که شده آن را تجربه کنند. این افراد دوست دارند به عنوان فردی با تجربه به همراه اطلاعات عمومی بالا در جامعه شناخته شوند، در این قسمت از بازی، ما قوانین و مقررات هر بازی را داریم تا این افراد بتوانند قوانین را بخوانند، سپس بازی کنند و یک تجربه جدید به زندگی خودشان اضافه کنند.

اما این بخش، تنها برای این افراد تازه کار و به دنبال تجربه نیست، این بخش به درد حرفه‌ای‌هایی که نیاز دارند تا دوباره قوانین هر بازی را مرور کنند، نیز می‌خورد.

 

همراه با دید سه بعدی

 

دانلود از